Vārda dienas: Alnis, Andulis
Trešdiena, 19. janvāris, 2022.
Pilnā versija Lielāki burti
Meklēt
Saldus novada pašvaldības
Zaņas pagasta pārvalde

Adrese juridiskā:
Striķu iela 3, Saldus, LV - 3801
Adrese faktiskā:
„Zaņas  pamatskola”, Zaņas pagasts,
Saldus novads, LV – 3897
Tālrunis:29398044
E-pasts:

Mājas lapa: www.zana.lv
 
Projekti
drukāt drukāt
Noslēdzies projekts "Nakts priekšauts"! 30. oktobris drukāt
Cilvēki iestājoties rudenim tiecas pēc miera un harmonijas savā dzīves telpā. Viena no svarīgākajām telpām pēc spraigas skolas vai darba dienas ir mūsu ‘’privātā’’ telpa – guļamistaba. Un viennozīmīgi guļamistabas telpas priekšauts ir pidžama, ar kuru mēs pavadām ne mazāk kā 1/3 dienas.

Tādēļ projekta mērķis organizējot nodarbības bija, attīstīt iedzīvotāju radošumu, veicināt paaudžu savstarpējo saprašanos, pilnveidot brīvā laika pavadīšanas iespējas. Un organizējot nodarbību laikā uzšūto nakts priekšautu - pidžamu izstādi, ieinteresēt izstādes apmeklētājus pašiem darināt unikālus tērpus savai garderobei. Un saprast, ka priekšauts nav vien tradicionāli mums zināmais virtuves priekšauts, bet, ka tā ir lieta, kas raksturo kādu konkrētu vietu vai telpu. Piemēram par priekšautiem varam saukt gan virtuvē galdautus, krēslu virsējos paliktņus, gan jebkura deju kolektīva tērpus, jo arī tie ir gluži kā priekšauti, kas prezentē viņus konkrētajā vietā un laikā.
27. oktobrī Zaņas skolas aktu zālē notika projekta ietvaros organizētais pasākums ‘’Pidžamu ballīte’’, kas gan saturiski, gan vizuāli atšķīrās no citiem pagasta pasākumiem, kas līdz šim organizēti Zaņas pagastā. Projekta dalībnieki bija tērpušies savos pašu darinātajos ‘’nakts priekšautos’’ un arī pasākuma apmeklētāji bija aicināti ierasties naktskreklos vai pidžamās.
No 29.10 – 5.11.2012. Zaņas pagasta pārvaldes ēkā ir apskatāma projektā tapušo darbu izstāde ‘’Nakts priekšauts’’.
Paldies projekta dalībniekiem par kopā būšanu un izpaušanos radoši divu mēnešu garumā! Paldies Initrai Kintslerei un Intai Miceikai par palīdzību un atbalstu manas neparastās idejas realizēšanā.
Projektu finansēja biedrība KIT, līdzfinansēja Zaņas pagasta pārvalde un biedrība ‘’Gaismas pusē’’.
Zaņas pagasta kultūras darba organizatore
Ilma Kamkovska